Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Usługi Transportowo-Budowlane

Firma UTB Bernard Baranowski została zarejestrowana w Urzędzie Gminy w Starym Czarnowie dnia 17-01-1992r. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Właścicielem firmy jest Bernard Baranowski.


Najnowsze artykuły na stronie utbbaranowski.pl

Oknoprojekt – na temat okien wiemy wiele

Raczej żadnej osobie nie trzeba wyjaśniać, że okna i drzwi stanowią istotny element każdego domu. To właśnie okna nadają wnętrzu wspaniałego  charakteru i pozwalają stworzyć interesującą aranżację. Adekwatnie zagospodarowana przestrzeń domu, mieszkania czy lokalu użytkowego sprawi, że będziesz czuł się w nim bezpiecznie i miło. Warto więc zaufać fachowcom z firmy Oknoprojekt, którzy pomogą Ci znaleźć pasujące przesłony okienne, drzwi, bramy czy fasady, które będą idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Z nami zaaranżujesz miejsce, które będzie Twoją idealną wizytówką!

Jak przygotować wnętrze do sesji fotograficznej i filmowej przed sprzedażą?

Wszyscy dobrze wiemy, że na nasze zainteresowanie podczas kupna mieszkania czy domu wpływają w pierwszej kolejności zdjęcia wnętrz. Jest to pierwszy element, który przyciąga nasza uwagę podczas szukania nieruchomości. Często to właśnie zdjęcia wpływają na duże zainteresowanie całym ogłoszeniem. Ponieważ na rynku istnieją miliony takich ogłoszeń, pojawiają się coraz to nowsze sposoby na atrakcyjne przedstawienie mieszkania, obecnie na topie są krótkie filmiki, które “oprowadzają” klientów po całej nieruchomości.

Impregacja dachówek w Poznaniu i okolicach

Czy dach Twojego domu zaczął już „prowadzić na siebie radę” tak, jak nieskoszony trawnik? Lub jego rys i funkcjonalność przestają Cię zadowalać? Widzisz brudny nalot, rdzę i nowe zanieczyszczenia np. pochodzenia biologicznego (mech, porosty, pleśnie)? Gdy tak, to sezon na renowację pokrycia dachowego, które chroni przecież Ciebie także Twoich domowników oraz dorobek przed czynnikami fizycznymi oraz atmosferycznymi. Renowacja dachu to możliwość dla całej wymiany dachu, chyba, że stan szybko jest na tyle zły, iż nie idzie na czyszczenie i czyszczenie dachów. Polega ona na starciu, inaczej umyciu dachu, późniejszej jego impregnacji lub pomalowaniu.

Szukasz skupu nieruchomości w Polsce?

Starasz się  błyskawicznie spieniężyc mieszkanie? Nasz skup mieszkań to szeroka kontroferta, która obsługuje dystrybucję mieszkań, domów, współudziałów w posiadłościach, lokali użytkowych, parcel, hal do remontu itp. w Polsce i na terenie całej Polski.  Specjalizujemy się w skupie uciążliwych domów za gotówkę. Taka transakcja umożliwia petentom w ciężkiej sytuacji finansowej pozbyć się kłopotów w ekspresowy i prosty sposób. Każdy skup domów, który realizujemy, jest pewny i zgodny z prawem. Transakcje, które wykonujemy, kończą się w obecności prawnika. Wszelkie opłaty wyceny, regulacji stanu prawnego lokalu a również opracowania umowy sprzedaży są ponoszone przez naszą firmę. Środki należne za odsprzedaż nieruchomości klienci odbierają do ręki w gotówce (po wizycie u notariusza) względnie w postaci przelewu na konto, realizowanego w ciągu dnia od zakończenia skupu mieszkania.
 

(C) UTB Baranowski Realizacje Współpracujemy O firmie Park maszynowy Galeria Kontakt
wykonanie strony www: GeneralInformatics.pl